SAATMINE JA TAGASTAMINE

Saatmine

Meie koostööpartnerid on Eesti Post AS ja Itella Smartpost OÜ. Saatmine pakiautomaati maksab 3.90.  Suuremad kaubad toimetame kohale kulleriga Teie poolt märgitud aadressile. Kulleritasu on 6.90. Juhul kui ostukorvi väärtus on 69 eurot või rohkem, saatekulu ei lisandu. See kuvatakse automaatselt kassas ostu vormistamisel.  Tartus on võimalik kaup kätte saada otse meie laost, selleks tuleb valida "Tulen ise järele"  ja me võtame Teiega pärast tellimuse kinnitamist ühendust. 


Tagastamine

Tellitud tooteid on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamise kuupäevast. Tagastatud tooted peavad olema kasutamata ja kahjustamata ja pakitud originaalpakendisse. Kui tootel olid küljes etiketid, siis peavad ka need tootel küljes olema.

Sisustuspood Strössel ei ole vastutav kaupade tagasisaatmisel tekkinud kauba kahjustuste eest, nii et palume olla kauba pakkimisel selle tagasi saatmiseks võimalikult hoolikas.

Tellimuse tagastamiseks tuleks saata e-mail aadressile kontakt@strossel.ee ja kirjutada oma tellimuse number ning soov kauba tagastamiseks. 

Tagasisaatmise aadress on: 

LC Interjöör OÜ
Tehase 16
50107 Tartu
Eesti